Optima-Med

O gabinecie

O nas

Poznaj nasz gabinet

Nasz gabinet

Optima-med to nowoczesny i przyjazny gabinet stomatologiczny, wyposażony w wysokiej klasy sprzęt i prowadzony przez wykwalifikowany personel medyczny. Dzięki temu zapewniamy naszym Pacjentom wysoką jakość usług, otaczamy ich kompleksową opieką oraz skracamy ich czas leczenia.

Wypracowaliśmy własne, unikalne i sprawdzone procedury postępowania. To gwarancja bezpieczeństwa i doskonałych efektów leczenia. Wykonujemy nawet bardzo skomplikowane zabiegi, ponieważ mamy do tego odpowiednie zaplecze.

Nasze mocne strony

Bezboleśnie, bezpiecznie, profesjonalnie, kompleksowo i skutecznie – oto krótka charakterystyka naszego gabinetu. Stworzyliśmy miejsce, w którym każdy Pacjent może się przekonać, że współczesna stomatologia to leczenie bezbolesne i w pełni bezpieczne. Nasz zespół lekarzy to specjaliści z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, protetyki, endodoncji mikroskopowej, implantologii, ortodoncji i chirurgii stomatologicznej. Tak rozległe wiedza i doświadczenie to możliwość kompleksowej pomocy wszystkim, odwiedzającym nasz gabinet osobom. Nie skupiamy się jedynie na skutkach problemu, ale sięgamy do jego korzeni. Tylko takie leczenie można nazwać skutecznym.

Jednak to, z czego najbardziej się cieszymy, to zaufanie, którym obdarzają nas nasi Pacjenci. W gabinecie Optima-Med panuje serdeczna i przyjacielska atmosfera, ponieważ dbamy o relację z każdym Pacjentem, powierzającym nam zdrowie swoich zębów.

Fakty o naszej klinice

Dlaczego warto nas wybrać?

Zespół specjalistów
Unikalne procedury
Najnowszy sprzęt
Krótkie terminy wizyt
Zapraszamy do naszego gabinetu
Zostaw swój numer

    Uzupełnij krótki formularz, a my oddzwonimy do Ciebie w celu ustalenia terminu wizyty

    Opinie pacjentów
    Poznaj opinie o nas

    Podziel się opinią: